Вызов Мастера для замера

Заказать по индивидуальным размерам

Виклик Майстра для заміру

Замовити за індивідуальними розмірами

10

Років
Гарантії

17 +

Років
Досвіду

5306 +

Задоволених
Клієнтів

100 %

Заміри, доставка, монтаж
в подарунок

Відео

Компанія «Door Service» понад 17 років виготовляє якісні бронедвері в Києві.

  1. Ми подбали про те, щоб наша продукція прослужила довгі роки. Вона створюється лише з якісних, надійних і сертифікованих матеріалів.
  2. Ми враховуємо всі побажання замовника – можна замовити вхідні броньовані двері в Києві з урахуванням індивідуальних показників і характеристик дверного отвору. Всі деталі виготовляються за вимогами клієнта, узгоджуються параметри, зовнішній вигляд, використовувані матеріали.
  3. Ми контролюємо кожен етап виробництва продукту, поставляємо стійкі до злому вхідні двері (двері високої зламостійкості, четвертий і п’ятий клас). Наші броньовані двері мають високі показники вогнетривкості, повітронепроникності, ізолюють приміщення від сторонніх шумів і зберігає тепло.
  4. Ми комплектуємо наші двері тільки надійними замками і фурнітурою, що зводить ризик зламу практично до нуля.
  5. Ми пропонуємо купити броньовані двері в Києві від виробника з монтажем. Демонтаж, монтаж, виїзд майстра для зняття розмірів вже включені у вартість броне дверей. Ви отримаєте детальний індивідуальний розрахунок вартості з переліком використовуваних матеріалів і комплектуючих для ваших вхідних дверей. Доставка і монтаж також входить в ціну замовлення.

Оскільки основне призначення броньованих дверей – захист житла від злому, то при виборі рекомендуємо приділити особливу увагу захисній фурнітурі, посилення кишень замків, секретності замикаючих механізмів. Для того щоб купити якісні броне двері, потрібно визначитися з необхідними для кожного конкретного будинку або квартири характеристиками. Високоякісна продукція повинна володіти показниками, які роблять проживання в будинку комфортним і безпечним. Можна замовити залізні або сталеві броньовані двері з оптимальною товщиною листів металу, кількома видами замків, захисною фурнітурою. У нашому київському шоу-румі ви отримаєте можливість побачити броньовані вхідні двері в розрізі, аби на власні очі переконається в міцності конструкції. В середньому вага броньованих дверей на замовлення від «Door Service» становить 130 кілограм.

Бронедвері з високими показниками герметичності сприяють усуненню протягів. Непроникність повітря забезпечується правильною зварною конструкцією вхідних броньованих дверей і грамотним монтажем – дверне полотно має щільно прилягати до рами. Для забезпечення герметичності конструкції додатково використовуються гумові ущільнювачі і монтажна піна. Наші майстри роблять заміри і виконають монтаж – замовнику не знадобиться самостійно латати діри, штукатурити, розширювати дверний отвір. Якісні металеві бронедвері від «Door Service» здивують не тільки низькою ціною, але і повним комплектом послуг з монтажу, включених у вартість!

Броньовані металеві двері повинні бути не тільки надійними, але і вписуватися в загальний інтер’єр будівлі. Замовник самостійно може створити дизайн своїх майбутніх дверей, або наші дизайнери залюбки допоможуть із вибором найсучасніших новинок чи відштовхуючись від інтер’єру / екстер’єру об’єкта. Різноманітні елементи декору надають естетичність і привабливість. Ціна на броньовані вхідні двері від виробника може варіюватися в залежності від побажань замовника і додаткових елементів декору чи фурнітури.

Сучасні вхідні двері дозволяють знизити рівень шуму, що потрапляє в приміщення, а також зберегти тепло в будинку. Для ізоляції тепла і усунення зайвих шумів використовуються утеплювачі на основі мінеральної вати. Для цього порожнисті ділянки заповнюються мінватою від виробників Isover і Rockwool. Ізолювати житло від сторонніх звуків також можна за допомогою монтажу панелей з МДФ або масиву дерева. Така панель також є елементом декору. Надійні матеріали забезпечують міцність двері. При цьому замовник завжди може купити на свій розсуд розкішний дорогий або навпаки найдешевший варіант броньованих вхідних дверей, порівнявши стільки коштує той чи інший матеріал, комплектуючі, декор.

Не варто заощаджувати на замках, оскільки бюджетний і не якісний замок легко зламати. У злодія немає шансів проникнути в приміщення, якщо вхідні броньовані двері оснащені захищеною замковою системою та додатковими механізмами захисту від злому. Наявність індивідуальних кодів, ключів, броньованої накладки, пластин з високовуглецевої сталі і прихованих замків – це показники зламостійкості дверей.

Наша компанія завжди надає можливість вибору і повністю консультує щодо характеристик використовуваних комплектуючих. Оскільки ми займаємося не просто продажем, але й виготовленням броньованих вхідних дверей, завжди можемо поручитися за товар – ви отримуєте гарантію якості на 10 років! Вибирайте броньовані вхідні двері від компанії «Door Service», щоб забезпечити безпеку свого житла на роки! Зателефонуйте зараз і дізнайтеся у нас скільки коштують надійні вхідні двері від виробника!