Вызов Мастера для замера

Заказать по индивидуальным размерам

Виклик Майстра для заміру

Замовити за індивідуальними розмірами

Ви хочете знайти якісну двері, яка стане надійним захистом Вашої оселі та зможе здивувати ваших гостей своїм оригінальним дизайном? Тоді вам обов’язково потрібно звернутися в Door Service.

Наша компанія пропонує широкий модельний ряд різної продукції, починаючи від економ-класу і завершуючи ексклюзивними виробами (продукцією класу люкс, наприклад, вітражні двері).

Всю продукцію ми виготовляємо виключно за індивідуальним замовленням, ми не торгуємо продукцією сторонніх виробників. Виготовлення сталевих дверей в Києві за доступною ціною – досить складний процес, що вимагає від виробника колосального досвіду. Бронедвері від виробника Door Service задовольнять запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Багато сучасні виробники металевих дверей нерідко терплять крах через неякісної продукції. Але виготовлення броньованих дверей – це справа, з яким компанія Door Service присвятила далеко не один рік, тому ми можемо з упевненістю заявляти про великий досвід, що дозволяє нам виключити безліч помилок.

Як замовити виготовлення броньованих дверей

Перш ніж оформити замовлення ви можете отримати консультацію про приблизну вартість за телефонами вказаними на сайті, або відправивши запит на електронну пошту, або заповнивши форму на сайті. Для цього необхідно знати приблизний розмір дверного отвору, бажаний вид обробки дверей по обидва боки (з цими параметрами ви можете ознайомитися на сторінках нашого сайту) і комплектацію (лиштва, замки).

  • Після того як Вас влаштувала наша цінова політика, Ви підбираєте зручний для Вас день і час для виїзду майстра-замірника до Вас на об’єкт для точного виміру дверного отвору і виявлення особливостей монтажу.
  • Майстер заповнює форму попереднього прорахунку ціни двері, де можливо доповнювати або видаляти опції комплектації.
  • Після утвердження позицій замовлення заповнюється офіційний договір на виготовлення вхідних дверей з повним зазначенням комплектації двері і вартості. Вказується також сума передоплати, яка вноситься в розмірі 40% від загальної суми і орієнтовна дата монтажу (узгоджується з замовником після повної готовності бронедвері).
  • Замовлення на виготовлення залізних дверей йде у виробництво на наступну добу від дати підписання договору та внесення передоплати.
  • Як тільки ваше замовлення буде готовий, ви отримаєте повідомлення за вказаною вами телефону про готовність. Обговорюємо дату і час монтажу вхідних дверей.
  • Після монтажу замовник оплачує решту суми за договором.

Виклик майстра-замірника на об’єкт для консультації 350 гривень, безкоштовну консультацію можна отримати по телефону.

Особливості виготовлення залізних дверей

Технологія і матеріали

Один з важливих факторів, що безпосередньо впливають на якість продукції, – технології і матеріали, що використовуються при виготовленні дверей на замовлення. Також важливі досвід і навички співробітників компанії постійно підвищують свій рівень професіоналізму. Технічний нагляд на кожному етапі виробництва вхідних броньованих дверей гарантує бездоганну якість продукції, що випускається.

Надійність

Мабуть, найважливіший елемент, якому необхідно приділяти особливу увагу при виготовленні залізних дверей, – це металоконструкція, що гарантує міцність і надійність виробу. Металоконструкція – це не тільки саме дверне полотно, але і дверна коробка (металева рама).

Для надійності броньованих дверей також важлива комплектація замків і захисних систем (антизрізи, броненакладки, бронепластини, замок невидимка).

Виготовлення бронедверей в компанії Door Service передбачає використання тільки вищих сортів металів. Ми використовуємо високоякісний металопрокат вітчизняного виробника «Запоріжсталь Метал Холдинг», а також екологічно чисті матеріали для обробки. Вибір сорту стали для металоконструкції залежить від призначення броньованих дверей.

Компанія Door Service виготовить для Вас високоякісні, міцні і надійні броньовані двері на замовлення по найприйнятнішою ціною в Києві. Довірте виготовлення та встановлення дверей професіоналам!