Вызов Мастера для замера

Заказать по индивидуальным размерам

Виклик Майстра для заміру

Замовити за індивідуальними розмірами

Ви хочете знайти якісну двері, яка стане надійним захистом Вашої оселі та зможе здивувати ваших гостей своїм оригінальним дизайном? Тоді вам обов’язково потрібно звернутися в Door Service.

Наша компанія пропонує широкий модельний ряд різної продукції, починаючи від економ-класу і завершуючи ексклюзивними виробами (продукцією класу люкс, наприклад, вітражні двері).

Всю продукцію ми виготовляємо виключно за індивідуальним замовленням, ми не торгуємо продукцією сторонніх виробників. Виготовлення сталевих дверей в Києві за доступною ціною – досить складний процес, що вимагає від виробника колосального досвіду. Металеві від виробника Door Service задовільнять запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Багато сучасних виробників металевих дверей нерідко терплять крах через неякісну продукцію. Але виготовлення броньованих дверей – це справа, якій компанія Door Service присвятила далеко не один рік, тому ми можемо з упевненістю заявляти про великий досвід, що дозволяє нам виключити безліч помилок.

Як замовити виготовлення броньованих дверей

Перш ніж оформити замовлення ви можете отримати консультацію про приблизну вартість за телефонами вказаними на сайті, або відправивши запит Viber/Telegram, або заповнивши форму на сайті. Для цього необхідно знати приблизний розмір дверного отвору, бажаний вид оздоблення дверей по обидва боки (з цими параметрами Ви можете ознайомитися на сторінках нашого сайту) і комплектацію (лиштва, замки, захисна фурнітура тощо.).

  • Після того як Вас влаштувала наша цінова політика, Ви підбираєте зручний для Вас день і час для виїзду майстра-замірника до Вас на об’єкт для точного виміру дверного отвору і виявлення особливостей монтажу.
  • Майстер заповнює форму попереднього прорахунку вартості дверей, де можливо доповнювати або видаляти опції комплектації.
  • Після затвердження позицій замовлення заповнюється офіційний договір на виготовлення вхідних дверей з повним зазначенням комплектації двері і вартості. Вказується також сума передплати, яка вноситься в розмірі 60% від загальної суми і орієнтовна дата монтажу (узгоджується з замовником після повної готовності броне дверей).
  • Замовлення на виготовлення залізних дверей йде у виробництво на наступну добу від дати підписання договору та внесення передплати.
  • Як тільки ваше замовлення буде готовим, ви отримаєте повідомлення про готовність за вказаним Вами номером телефону. Узгоджуєте дату та час прибуття монтажників для монтажу вхідних дверей.
  • Після монтажу замовник оплачує решту суми за договором.

Виклик майстра-замірника на об’єкт для консультації 650 гривень, безкоштовну консультацію можна отримати по телефону або в мессенджерах 063 6688 511

Особливості виготовлення залізних дверей

Технологія і матеріали

Один з важливих факторів, що безпосередньо впливають на якість продукції, – технології і матеріали, що використовуються при виготовленні дверей на замовлення. Також важливі досвід і навички співробітників компанії постійно підвищують свій рівень професіоналізму. Технічний нагляд на кожному етапі виробництва вхідних броньованих дверей гарантує бездоганну якість продукції, що випускається.

Надійність

Мабуть, найважливіший елемент, якому необхідно приділяти особливу увагу при виготовленні залізних дверей, – це металоконструкція, що гарантує міцність і надійність виробу. Металоконструкція – це не тільки саме дверне полотно, але і дверна коробка (металева рама).

Для надійності броньованих дверей також важлива комплектація замків і захисних систем (антизрізи, броненакладки, броне пластини, захист карманів замків, ребра жорсткості).

Виготовлення бронедверей в компанії Door Service передбачає використання тільки вищих сортів металів. Ми використовуємо високоякісний металопрокат вітчизняного виробника «Запоріжсталь Метал Холдинг» (під час війни використовується металл з Туреччини), а також екологічно чисті матеріали для оздоблення. Вибір сорту сталі для металоконструкції залежить від призначення броньованих дверей.

Компанія Door Service виготовить для Вас високоякісні, міцні і надійні броньовані двері на замовлення за найприйнятнішою ціною в Києві. Стовідсоткове співвідношення ціна/якість. Довіряйте виготовлення та встановлення дверей професіоналам! Якість. Надійність. Стиль.