Вызов Мастера для замера

Заказать по индивидуальным размерам

Виклик Майстра для заміру

Замовити за індивідуальними розмірами

Якісна і надійна вхідні двері – це запорука спокою, безпеки, а також можливість підкреслити статус власника будинку або квартири. Однак саме від того, наскільки правильно проведений монтаж вхідних дверей, буде залежати важливий факт – чи стануть вони невід’ємною частиною захисту приміщення від зловмисників або залишаться звичайним дверним металевим полотном, нездатним зупинити навіть банальний протяг.

Звичайно, установка дверей – це відповідальне етап, що вимагає наявності спеціального інструменту, вправності, досвіду, знань, без яких може постраждати якісний монтаж вхідних дверей.

Чому монтаж вхідних дверей краще довірити майстрам «Door Service»

Провідний виробник вхідних металевих дверей «Door Service» працює на ринку вже більше шести років, надаючи повний комплекс послуг – від виготовлення виробів з індивідуальним підходом до кожного замовлення до їх установки.
Монтаж сталевих дверей здійснюють досвідчені професіонали компанії «Door Service», що мають за плечима більше десяти років роботи у напрямку встановлення металевих дверей. Вони відповідально підходять до процесу монтажу.
Монтажники точно знають всі тонкощі послуги з установки дверей, підводні камені при поводженні з різними моделями полотен, тому все виконується якісно, ​​відповідно до обумовлених термінів. Установка вхідних дверей фахівцями підпадає під гарантію, так що краще довіритися професіоналам.

Як відбувається процес монтажу вхідних дверей

Завдяки своїй чудовій міцності і довговічності металеві двері активно використовуються для забезпечення безпеки в будинку. Установка залізної вхідних дверей, виконана за правилами, повинна відповідати певному технологічному процесу, який передбачає дотримання черговості етапів роботи.

Монтаж дверей на першому етапі передбачає роботу з дверним прорізом, а точніше його підготовку для подальших дій.
Монтажник готує отвір до установки дверної рами. Дверна коробка встановлюється строго за рівнем і кріпиться петлевая сторона металевими штирями через монтажні пластини в заздалегідь підготовлені отвори. за допомогою зварювального інвертора обравівают кріплення в пластинах монтажу. Дверне полотно навішують на заздалегідь змащені петлі. виставляють точне прилягання дверного полотна до рами і кріплять замкову частину рами.
Коли перша частина роботи виконана й майстер переконався, що все зазори в нормі, він приступає до задування щілин монтажною піною. Вартість установки дверей може залежати від складності монтажу двері і демонтажу старого полотна.

На заключному етапі висвердлюють отвори під ригеля замків і проводять косметичні роботи (підфарбовування отворів).
Завершальним акордом стає монтаж лиштви і полірування двері.
Лише тільки при дотриманні всіх цих етапів установка сталевих дверей, ціна на яку в місті Київ є оптимальною у фахівців «Door Service», вважається повністю завершеною.